سبک های کابینت

مقالات علمی


سبک های کابینت

سبک های کابینت

مطرح ترین سبک های آشپزخانه در دکوراسیون داخلی

آشپزخانه های روستایی


خانه‌های روستایی گرم و دلپذیرند و زندگی کردن در آن‌ها ساده است و بسیار راحت و کاربردی هستند. قفسه های باز، سینک های وسیع، کف پوش های کلاسیک و میزهای غذاخوری بزرگ آنها را خوشایند و زندگی کردن را آسان می کنند.
آشپزخانه های روستیک


وقتی به سبک های آشپزخانه فکر می کنیم بی شک واژه هایی که به ذهن مان می رسند کهنه، قدیمی و خشن نیستند. اما امروز آشپزخانه های روستیک تبدیل به رقیبی برای آشپزخانه های کلاسیک تمام سفید شده‌اند. شاید دلیل آن الوار، سنگ، آجر، وسایل با کیفیت و شومینه باشد.


آشپزخانه های مدرن

واژه مدرن تعاریف گسترده ای دارد؛ اما وقتی به طراحی مدرن آشپزخانه فکر می کنیم، معمولا به یاد کابینت های یک تکه، وسایل براق و ساده، خطوط افقی قدرتمند، نبود تزئینات اضافه و همچنین زیبایی طبیعی مصالح براق می افتیم.


آشپزخانه های سنتی

آشپزخانه های سنتی با جزئیات شان هستند که تعریف می‌شوند. شامل آرک ها، گچ بری ها و پیش آمدگی های تزئینی، کابینت ها با پنل های برجسته، ترکیبی از سطوح آنتیک و پایه های تراشیده شده مبل مانند و حتی یک لوستر هستند. خواه این آشپزخانه ها تم آمریکایی کلاسیک داشته باشند و خواه تم دنیای کهن، همچنان چیزهایی از سلیقه شخصی مالک خود را در خود دارند.


آشپزخانه به سبک پاریسی

اگر عاشق نوشیدن یک کافه لاته در رو مونمارته (نام خیابانی در پاریس) هستید، چرا کمی سبک پاریسی را وارد خانه خود نمی کنید؟ برای این کار نیاز به نورپردازی صمیمی، وسایل پخت و پز زیبا، کف های سرامیکی و حفاظ های راه راه دارید.


آشپزخانه های کلاسیک

کلاسیک چیست؟ تعداد پاسخ ها به این سوال به گستردگی تعداد آشپزان است. کابینت های سفید یا کرم، جزئیات ساده معماری و چند تم سیاه زمینه ای را فراهم می‌کنند، تا مالکان با اضافه کردن طراحی های تلفیقی، سنتی و یا معاصر به فضای آشپزخانه هویت و شخصیت بدهند.سبک های آشپزخانه مدیترانه ای

هودهای عریض، کاشی های با دست نقاشی شده، کابینت های چوبی، سقف های الواردار و ابزارهای پخت و پز توکار، تنها برخی از ویژگی های آشپزخانه های مدیترانه ای هستند که آنها را تبدیل به محبوب ترین سبک آشپزخانه کرده است.

آشپزخانه تلفیقی

آیا بر ضد سبک های مختلف شورش کرده اید و از سبک های معمولی خسته شده اید؟ خانه شماست؛ هر چقدر دوست دارید می‌توانید از وسایل و طرح های مختلف استفاده کنید. اما برای این کار دلیل داشته باشید. از ایده هایی استفاده کنید که به آشپزخانه شما شخصیت بدهد. می توانید برای ایجاد حسی خوشایند و دل پذیر سبک های مدرن و روستیک را با هم ترکیب کنید.مطرح ترین سبک های آشپزخانه در دکوراسیون داخلی


قبل
پلی گلاس
بعد
MDF

ارسال نظر
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.

* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.